شرکت طراحي سايت در قزوين

داشتن یک طراحی سایت حرفه ای تنها به معنی داشتن یک وب سایت با گرافیک عالی نیست! بلکه عامل متعدد و مهمی دست به دست هم داده و وب سایت شما را به یک نمونه حرفه ای تبدیل می کنند.

یکی از موارد مهم که لازمه هر وب سایت می باشد، تأمین امنیت آن است. شما اگر بهترین سایت از نظر سرعت، محتوا و گرافیک را داشته باشید و امنیتی برای آن ایجاد نکنید، هر لحظه ممکن است توسط هکرها یا ربات های مخرب نابود شود. این نکته راجع به سایت های فروشگاهی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

پس هنگام قرارداد طراحی سایت این موضوع را درنظر بگیرید. حتما از شرکت طرف قرارداد بخواهید امنیت را برای سایت شما ایجاد کنند. و قبل از اینکه سایت خود را از دست بدهید، آن را از حمله هکرها مصون کنید.

در زیر چند تکنیک راجع به امنیت و اهمیت آن بیان می کنیم:

  • هاست قوی و مطمئن

طراحی سایت

یکی از مواردی که در تأمین امنیت اثر گذار است، هاست قوی و مطمئن است. پس به دنبال هاست هایی که رایگان یا به قیمت کم در برخی سایت های در اختیار شما قرار می گیرد نباشید. اگر از CDN استفاده کنیم این مورد به مراتب بهبود می یابد.

  • استفاده از SSL

طراحی سایت

SSL مخفف Secure Socket Layer و به معنی لایه امن پروتکل می باشد. این پروتکل باعث می شود اطلاعات به صورت کد رد و بدل شده و در نتیجه از دسترس افراد سودجو و مخرب خارج می شود. اطلاعاتی مانند رمز عبور و یا رمز کارت های بانکی از جمله اطلاعات سری هستند که دزدان اینترنتی و فضای مجازی به دنبال آن ها هستند.

  شرکت طراحي سايت در گرگان

پس به یاد داشته باشید پروتکل http یک پروتکل ناامن بوده و شما باید با استفاده از SSL آن را به https تبدیل کنید.

  • رمز عبورهای قوی و دشوار

طراحی سایت

برخی افراد برای راحتی کار و جلوگیری از فراموش کردن رمز عبور خود از یک پسورد ساده استفاده می کنند، که این یک اشتباه بزرگ است! بهتر است زمان ایجاد رمز عبور از حروف بزرگ و کوچک، اعداد و سایر کاراکترها استفاده کنید تا احتمال هک کردن آن بسیار پائین باشد.

  • استفاده از پلاگین های مربوط به امنیت

طراحی سایت

بعد از انجام طراحی سایت، و تحویل آن می توانید سایت خود را با نصب افزونه های امنیتی ایمن کنید.

در نهایت می توانیم به شما پیشنهاد دهیم که به شرکتی به منظور طراحی سایت مراجعه کنید که این موارد را برای شما در نظر بگیرد و سایت را با بهترین امنیت به شما تحویل دهد.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید