شرکت طراحی سایت در اراک

طراحی سایت یک پروسه است که توسط یک تیم یا شرکت انجام می گیرد. در واقع یک کار حرفه ای است و هر شخصی نمی تواند ادعا کند که طراحی سایت را به خوبی انجام می دهد.

در صورتی که طراحی سایت با روش های استاندارد ایجاد نشود ممکن است دچار یک سری مشکلات شود که در زیر چند مورد از آن ها را عنوان می کنیم:

1- عدم انتخاب دامنه مناسب

طراحی سایت

دامنه سایت یا همان آدرس اینترنتی سایت، یک مورد مهم در راه اندازی سایت می باشد. دامنه باید حتی الامکان مرتبط با نوع و موضوع سایت باشد. همچنین باید سعی شود دامنه انتخاب شده از نظر تلفظ و نوشتاری دامنه ای آسان باشد و افراد بتوانند به راحتی آن را به خاطر بسپارند.

2- استفاده از قالب های آماده و رایگان

معمولاً بعضی از افرادی که به تازگی با امر طراحی سایت آشنا شده اند، تمایل به استفاده از قالب های آماده و رایگان را دارند. و تصور می کنند که تنها با قرار دادن تصاویر و محتوای خود در آن، می توانند سایتی کامل و بدون نقص داشته باشند. اما این تفکر اشتباه است. زیرا این گونه قالب ها در بیشتر موارد دارای مشکلاتی هستند که در آینده برای شما درد سر خواهند شد.

  شرکت طراحي سايت در قزوين

دارای کدهای اضافی و بدون کاربرد هستند. ممکن است افرادی سودجو در کدها دست برده و بعدها بخواهند از صاحبان سایت هایی که با این قالب ها ایجاد شده اند، سوء استفاده کرده و یا سایت را تخریب کنند.

3- خرید هاست ارزان و بی کیفیت

افراد زیادی را مشاهده می کنیم که برای راه اندازی سایت خود به دنبال یافتن هاست های ارزان قیمت یا حتی مجانی هستند. به این دلیل که این افراد متوجه معایب این گونه از هاست ها نمی باشند. به این نکته توجه کنید که هیچ ارزانی بی دلیل نمی باشد. و اگر از این نمونه هاست ها استفاده کنید، امنیت و سرعت سایت شما به شدت پائین خواهد آمد. در واقع شما همان اندازه که هزینه می کنید، می توانید انتظار مزایا و امکانات نیز داشته باشید.

برخی از شرکت های طراحی سایت حرفه ای روی پکیج های خود هاست را نیز به شما ارائه می دهند. و شما می توانید با خیالی آسوده میزبانی سایت خود را به آن ها بسپارید.

4- استفاده از عکس های بدون کیفیت یا دارای حجم بالا در سایت

استفاده از تصاویری که کیفیت مناسبی ندارند دید کاربر را به کلی نسبت به سایت شما خراب می کند. همچنین اگر عکس هایی که حجم بالا دارند در طراحی سایت خود به کار ببرید، سرعت سایت شما به شدت پائین می آید.

  طراحی سایت فوری

5- استفاده از رنگ های نامناسب

برخی افراد که اطلاع دقیقی از چگونگی تناسب رنگ ها با هم، اطلاع چندانی ندارند، ظاهر سایت خود را به گونه ای رنگ بندی می کنند که کاربر به محض ورود به سایت، از این حالت متعجب شده و به احتمال زیاد سایت را ترک خواهد کرد. رنگ ها و ترکیب آن ها باید کاربر پسند و ملایم باشند و تضاد رنگی متن و پس زمینه آن ها به گونه ای باشد که چشم بازدید کننده را اذیت نکند.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید