طراحي سايت آموزشي

داشتن یک طراحی سایت برای شرکت هایی که کار آموزشی انجام می دهند و آموزشگاه ها، می تواند بسیار مفید واقع شود. به این طریق این مراکز آموزشی می توانند از سراسر کشور افراد مایل به دیدن دوره های آموزشی را به سایت خود جلب کنند.

طراحی سایت

در واقع داشتن وب سایت می تواند محدودیت مکانی را از بین برده و امکان حضور افراد زیادی از مناطق مختلف کشور در دوره آموزشی را فراهم می آورد. افراد می توانند فایل های آموزشی، کتاب ها و ویدئوها را از طریق سایت دانلود کرده و آن ها را مطالعه کنند. و سپس در زمان برگزاری آزمون که به صورت آنلاین نیز می تواند انجام گیرد، در آن شرکت کنند.

حتی این امکان نیز وجود دارد که استاد دوره مربوطه، آموزش را به صورت آنلاین روی سایت قرار داده و افراد از آن استفاده کرده و در صورت داشتن سوال یا مشکل، همان موقع آن را مطرح کنند.

امکانات طراحی سایت آموزشی

  • ثبت نام؛ در این وب سایت ها کاربر باید بتواند در دوره های آموزشی جهت شرکت در آن ها، ثبت نام کند.

طراحی سایت

  • فروش فایل های آموزشی؛ این وب سایت ها قابلیت اتصال به درگاه بانکی را دارند. در نتیجه صاحب سایت می تواند فایل ها و کتاب های آموزشی خود را برای فروش روی سایت بگذارد.
  • تقویم آموزشی؛ مدیر سایت می تواند تاریخ برگزاری دوره های آموزشی و آزمون ها خود را روی سایت قرار دهد.
  • اخبار سایت؛ امکان قرار دادن اخبار مختلف، بر روی سایت وجود دارد.
  محبوب ترین چارچوب جاوا اسکریپت و کتابخانه ها برا طراحی سایت

طراحی سایت

  • پخش آنلاین کلاس؛ اساتید می توانند به صورت آنلاین دوره آموزشی خود را در معرض دید شاگردان خود قرار داده و با آن ها ارتباط آنلاین داشته باشند.
  • لینک شبکه های اجتماعی؛ ممکن است اساتید تمایل داشته باشند که خلاصه هر جلسه از آموزش را در شبکه های اجتماعی قرار دهند. که می توانند از طریق سایت به صفحات آن ها لینک دهند.
  • گالری تصاویر؛ می توان عکس هایی که از دوره های آموزشی که به صورت فیزیکی برگزار شده اند، را در وب سایت قرار داد.

با سپردن امر طراحی سایت آموزشی خود به یک شرکت حرفه ای و خبره، می توان اطمینان حاصل کرد که تمامی موارد بالا و موارد دیگری که مد نظر شما است به خوبی صورت پذیرد.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید