طراحي سايت در شرق تهران

امروزه طراحی سایت رونق زیادی پیدا کرده، شرکت ها و افراد زیادی به آن روی آورده اند. باید بدانید که داشتن یک وب سایت به طور قطع تأثیرات زیادی در پیشبرد هدف های شما خواهد داشت. اما به شرطی که طبق اصول و قوانین استاندارد طراحی سایت صورت بگیرد.

مواردی که رعایت نکردن آن ها ممکن است شما را به دردسر بیندازد را در زیر بیان می کنیم:

  • ریسپانسیو نبود صفحات وب سایت

در صورتی که طراحی سایت به صورت واکنشگرا نباشد، صفحات آن تنها روی کامپیوترهای رومیزی به خوبی نشان داده می شود و اگر وب سایت را توسط گوشی یا تبلت باز کنیم ممکن است با ظاهر به هم ریخته سایت مواجه شویم یا اینکه موارد موجود در صفحات آن را بسیار ریز مشاهده کنیم. که این موارد، شرایط مطلوبی نبوده و باعث ایجاد نارضایتی کاربر و خروج او از سایت شما می شود.

  • عدم قرار دادن صفحه ارتباط با ما

برخی سایت ها را مشاهده می کنیم که در آن ها صفحه خاصی که راه های ارتباطی با مدیر سایت را بیان کند، وجود ندارد. سعی کنید حتما این صفحه را در طراحی سایت خود لحاظ کنید. به این دلیل که کاربر پس از دیدن شماره تماس شما به نحوی بیشتر به شما و سایتتان اعتماد خواهد کرد.

  • آپدیت نکردن سایت به صورت مداوم

طراحی سایت

تصور کنید کاربری که وارد سایت شما می شود، مشاهده می کند که آخرین مطلبی که شما در وب سایت خود قرار داده اید به روزها یا حتی ماه ها قبل برمی گردد! وقتی با این صحنه مواجه می شود به این پی می برد که شما سایت خود را رها کرده و زیاد برای آن وقت نمی گذارید. پس به احتمال زیاد نسبت به آن کمی سرد می شود.

  • قرار دادن محتوا با حجم زیاد

در صورتی که از محتواهای با حجم بالا بدون قرار دادن تصویر در آن استفاده می کنید، باید بدانید که ممکن است مطالعه این گونه مطالب از حوصله کاربران خارج باشد. پس محتوایی آماده کنید که در حد مطلوب و حاوی تصاویری جذاب باشد.

  • درهم و نامنظم بودن بخش و عناوین وب سایت

اگر ظاهر طراحی سایت شما به گونه ای باشد که کاربر نتواند به راحتی وارد قسمت دلخواه خود شود، به گونه ای سبب سردرگمی او خواهد شد. پس بخش ها را طوری ساماندهی کنید که فرد به محض ورود بتواند به هدف خود دسترسی داشته باشد.

  تکنولوژی less

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید