طراحی سایت ورزشی

باشگاه های ورزشی و مکان هایی که کلاس های ورزشی در آن ها برگزار می شود، می توانند استفاده های زیادی از طراحی سایت داشته باشند. همان طور که می دانید باشگاه های ورزشی دارای طرفداران زیادی است که مرتباً با این مکان ها در ارتباط هستند.

این افراد می توانند از طریق وب سایت ورزشی از برنامه خود در باشگاه مطلع شوند، اخبار باشگاه را پیگیری کرده و در برنامه های آن شرکت کنند.

طراحی سایت

داشتن طراحی سایت برای هر مرکز یا مکانی یک مزیت بزرگ محسوب می شود و می تواند در جلب مشتری و افزایش در آمد آن ها نقش زیادی داشته باشد.

امکانات طراحی سایت ورزشی

  • ایجاد اسلایدر زیبا و جذاب در صفحه اول وب سایت؛ این اسلایدر می تواند حاوی تصاویری مربوط به باشگاه ورزشی باشد و یا عکس هایی متناسب با وقایع روز و پیام های مربوط به آن باشد.
  • امکان عضویت و ورود افراد به عنوان عضو باشگاه؛ اعضای باشگاه می توانند در وب سایت ثبت نام کرده و از آن به بعد در صفحه شخصی خود وارد شوند. که از این طریق امکان دادن تخفیف به اعضای دائمی وجود دارد.

طراحی سایت

  • قرار دادن گالری تصاویر؛ مدیر باشگاه ورزشی می تواند مجموعه ای از تصاویر مربوط به بخش های مختلف، امکانات و دستگاه های باشگاه را برای معرفی و تبلیغ روی وب سایت خود قرار دهد.
  • بخش اخبار؛ خبرهای مربوط برنامه های گذشته باشگاه یا اطلاع رسانی راجع به آینده در این بخش قرار می گیرند.
  طراحی سایت موبایل

طراحی سایت

  • صفحه درباره ما؛ در این صفحه اطلاعاتی راجع به پیشینه مرکز ورزشی، سال تأسیس، مدیر گروه و سایر موارد ذکر می شود.
  • صفحه تماس با ما؛ در این قسمت راه های ارتباطی با مدیر باشگاه مانند شماره تماس، فکس و ایمیل قرار داده می شوود.
  • لینک شدن به شبکه های اجتماعی؛ امکان لینک شدن به صفحه باشگاه در شبکه های اجتماعی درون وب سایت وجود دارد.

طراحی سایت ورزشی امکانات دیگری نیز دارد که شما می توانید از طریق برقراری تماس با شرکت طراحی سایت حرفه ای اطلاعاتی راجع به آن کسب کنید.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید