طراحی سایت تبلیغاتی

هر چیزی برای معرفی و شناسانده شدن بین اقشار جامعه نیازمند امر تبلیغات است. تبلیغ به طور ناخودآگاه در ذهن مردم اثر می گذارد و این اثر در زمان خرید یا انتخاب کالایی خاص خودش را نشان می دهد. در واقع تبلیغات جزئی جدا نشدنی از بحث فروش می باشد. حال این تبلیغات به روش های مختلفی صورت می گیرد که یکی از این روش ها، طراحی وب سایت می باشد.

طراحی سایت

داشتن یک وب سایت راهی عالی برای تبلیغ می باشد. این تبلیغ می تواند برای کالا، خدمات، شرکت ها و یا هر چیز دیگری باشد. در یک وب سایت تبلیغاتی می توان کالا یا خدمات را به طور کامل معرفی نمود، از آن تصاویری در وب سایت قرار داد و نحوه بهره مندی و دسترسی به آن ها را بیان کرد.

ویژگی های طراحی سایت تبلیغاتی

  • سرعت بالا

یک وب سایت تبلیغاتی باید دارای سرعتی بالا باشد و کاربر از ورود و بازدید قسمت های مختلف آن خسته نشود. در صورتی که سرعت یک وب سایت از حد استاندارد پائین تر باشد، احتمال خارج شدن کاربر از آن زیاد است.

  • گرافیک کاربر پسند

جذابیت ظاهری یک وب سایت بسیار مهم است و تأثیر زیادی بر نظر کاربر می گذارد. و بهتر است در این مورد کمی حساسیت به خرج داده و ظاهر وب سایت خود را به بهترین شکل ممکن طراحی نمایید.

  • سئوی عالی
  متا تگ robots.txt در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت ارزان تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که سایت از رتبه خوبی برخوردار شود. در این صورت است که جزء نتایج اولیه در سرچ ها نمایان می شود. مطمئناً کاربرانی که در موتورهای جستجو واژه خاصی را سرچ می کنند ابتدا از سایت هایی بازدید می کنند که در صفحات ابتدایی ظاهر می شوند. پس اگر وب سایت شما نیز جزء آن ها باشد، شانس ورود کاربر به آن افزایش می یابد.

  • ریسپانسیو بودن

ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن وب سایت به این معنی است که سایت روی همه دستگاه ها با هر اندازه صفحه نمایش، به خوبی دیده می شود و کاربری که از گوشی های هوشمند و تبلت برای دیدن وب سایت شما استفاده می کند، ظاهری خوب از آن مشاهده می نماید.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید