طراحی سایت خدماتی

مشاغل انواع مختلفی دارند. یک سری از آن ها تولیدی هستند که کالا یا محصولاتی را تولید می کنند. بخشی دیگر از مشاغل تجاری هستند که کار فروش محصولات را به عهده می گیرند و نوع سوم نیز خدماتی هستند. مشاغل خدماتی به آن دسته از مشاغلی گفته می شود که در زمینه ای خاص خدمتی به مردم می رسایند. طراحی سایت خدماتی نیز برای این دسته از مشاغل کاربرد دارد.

شغل های خدماتی انواع زیادی دارند، که می توان از آن ها مشاغل مربوط به بانک داری، خدمات کشاورزی، درمانی، مشاوره ای، حقوقی، تأسیساتی و چندین شغل دیگر را نام برد.

شرکت های طراحی سایت برای تمامی این مشاغل طراحی سایت را انجام می دهند. وب سایت ایجاد شده می تواند دارای امکانات زیادی باشد که ما به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

امکانات طراحی سایت خدماتی

وب سایت های خدماتی دارای امکانات مختلف و متعددی می باشند. مهم ترین آن ها در زیر بیان شده است:

  • صفحه درباره ما؛ در این بخش اطلاعات مربوط به شرکت خدماتی به طور کامل بیان شده، سوابق کاری و سال تأسیس شرکت یا مرکز خدماتی شرح داده می شود.
  • صفحه ارتباط با ما؛ در این صفحه از وب سایت، آدرس شرکت، راه های برقراری ارتباط با مدیران شرکت خدماتی و شماره تماس یا آدرس ایمیل آن ها ذکر می شود.
  • اخبار شرکت؛ می توان بخشی از وب سایت را به انتشار اخبار مربوط به شرکت یا مرکز خدماتی اختصاص داد. و اخبار را به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه روی وب سایت قرار داد.
  CDN یا شبکه تحویل محتوا در طراحی سایت

طراحی سایت

  • اسلایدر؛ در صفحه اول وب سایت امکان قرار دادن یک اسلایدر زیبا که شامل عکس هایی مرتبط با نوع کسب و کار است، وجود دارد.
  • چت آنلاین؛ می توان در صفحه اول وب سایت امکان چت آنلاین را قرار داد تا اگر کاربر نیاز به پرسش و پاشخ داشته باشد بتواند با اعضای مرکز ارتباط فوری برقرار کند.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید