طراحی سایت دانشگاهی

امروزه اهمیت علم و دانش بر کسی پوشیده نیست، و در ایران نیز اکثریت افراد به ادامه تحصیل علاقه داشته و آن را در مقاطع عالی نیز دنبال می کنند. تعداد دانشگاه های کشور روز به روز در حال افزایش بوده و همه آن ها نیازمند طراحی سایت می باشند.

طراحی سایت

می توان گفت که تعداد زیادی از دانشگاه ها دارای وب سایت هایی هستند که دارای ایراداتی می باشند و دانشجویان را با مشکلاتی رو به رو می کنند. به عنوان مثال معمولاً سرعت سایت های دانشگاهی پائین است و یا اینکه گرافیک جذابی ندارند. در برخی از آن ها دسترسی کاربر به قسمت های مختلف وب سایت کمی دشوار است.

طراحی سایت حرفه ای

بنابراین طراحی سایت دانشگاهی باید توسط اشخاصی صورت بگیرد که سرعت بارگذاری وب سایت را یکی از ملاک های اصلی قرار دهند. به این دلیل که وقت برای دانشجویان و اساتید بسیار مهم و حیاتی می باشد. و آن ها تمایل دارند در کم ترین زمان ممکن کارهای خود را در وب سایت انجام دهند.

طراحی سایت

در وب سایت های دانشگاهی امنیت نیز بسیار مهم است به این دلیل که ممکن است توسط افرادی هک شده و تمام اطلاعات و سوابق دانشجویان در خطر نابودی قرار بگیرد. لذا امنیت سایت باید تأمین شود و از موارد امنیتی مانند گواهی SSL و CDN استفاده گردد.

  طراحي سايت ارزان در تهران

ظاهر و گرافیک در طراحی سایت دانشگاهی بسیار مورد متوجه دانشجویان قرار می گیرد به این دلیل که بیشتر آن ها جوان بوده و به نکته دقت زیادی دارند. پس بهتر است در صفحه اول این گونه سایت ها از اسلایدرهایی جذاب و زیبا استفاده شده و تصاویر مربوط به دانشگاه و رویدادهای آن در اسلایدر قرار بگیرد.

وب سایت های دانشگاهی حتما باید دارای نسخه موبایل نیز باشند تا دانشجویانی که برای ورود به صفحه خود از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، به راحتی بتوانند دسترسی داشته باشند.

طراحی سایت

توجه به همه این نکات قبل از شروع طراحی سایت حرفه ای برای دانشگاه بسیار مهم بوده و باید توسط افرادی متخصص صورت بگیرد.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید