فروش سایت

اگر از افرادی هستید که قصد طراحی سایت را دارید و می خواهید به شرکت هایی که فروش سایت دارند مراجعه کنید، خوب است به نکات زیر دقت کنید تا بهترین کارایی را از سایت خود ببینید:

گرافیک عالی طراحی سایت

طراحی سایت

اولین چیزی که نظر کاربر را به خود جلب می کند، گرافیک و ظاهر سایت شما است. ظاهر سایت باید کاربر پسند بوده و کاربر بتواند به راحتی با منو و بخش های مختلف وب سایت کار کند و به موارد مورد نظر خود دسترسی داشته باشد.

اینکه گرافیک سایت شما را خودتان انتخاب کنید و سلیقه شما باشد، نکته ای مهم می باشد. به منظور طراحی سایت باید به شرکتی مراجعه کنید که بتواند طرح دلخواه شما را عیناً پیاده سازی و کدنویسی کند. این شرکت ها، از طراحان گرافیست حرفه ای برای ایجاد طرح psd کمک می گیرند.

پس از اینکه شما طرح گرافیکی را تأیید کردید، کار گروه برنامه نویسی شرکت طراحی سایت شروع می شود. آن ها طرح مورد نظر شما را کدنویسی کرده و به آن افکت و انیمیشن های دلخواه شما را می افزایند.

سرعت سایت

طراحی سایت

به این نکته دقت کنید که یکی از موارد مهم برای موتورهای جستجو مانند گوگل، برای رتبه بندی وب سایت های مختلف، سرعت آن ها می باشد. در واقع وب سایت شما باید زیر 6 ثانیه بارگذاری شود. در غیر این صورت نکته ای منفی برای وب سایت شما به حساب می آید. با شرکتی در این زمینه قرارداد ببندید که بتواند سایتی پرسرعت به شما تحویل دهد.

  طراحی سایت در همدان

هاست قوی و مطمئن

برخی شرکت های طراحی سایت، وب سایت شما را روی سرورهای خودشان میزبانی می کنند، در این حالت شما می توانید اطمینان بیشتری راجع به هاست داشته باشید. این گونه شرکت ها، هاست ها قوی و ایمن برای وب سایت هایی که طراحی می کنند، در نظر می گیرند، در نتیجه هم امنیت سایت شما و هم سرعت آن بیشتر خواهد شد.

پشتبانی قوی

پس از اینکه طراحی سایت خود را تحویل گرفتید، مهم است که پشتیبانی خوبی برای سایت خود داشته باشید. تا اگر به مشکلی برخورد کنید یا بخواهید تغییری در وب سایت خود ایجاد کنید، پشتیبان، شما را راهنمایی خواهد کرد.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید