قالب سایت

همه ما از پیشرفت عظیمی که اخیراً اینترنت در زندگی افراد جامعه داشته است، آگاه هستیم. می دانیم که اگر بخواهیم کارهای روزمره خود را بدون استفاده از اینترنت و وب سایت ها انجام دهیم، کمی برای ما دشوار خواهد شد. طراحی سایت نیز یکی از مواردی است که به همین دلیل به آن توجه بسیاری شده است.

افرادی هستند که تمایل دارند یک طراحی وب  سایت شخصی، فروشگاهی یا شرکتی برای خود داشته باشند و ترجیح می دهند خودشان کار طراحی سایت را انجام داده و مبلغی بابت آن پرداخت نکنند.

این دسته از افراد اگر برنامه نویس نباشند و طراحی سایت را آموزش ندیده باشند، اغلب به سراغ قالب های آماده که در بسیاری از وب سایت ها موجود است، رفته و سعی می کنند وب سایت خود را روی آن پیاده سازی کنند.

این کار اگرچه به ظاهر مقرون به صرفه بوده و هزینه ای را برای صاحب وب سایت ندارد، دارای ایراداتی است که به برخی از آن ها به صورت خلاصه اشاره می کنیم:

  • نداشتن امنیت

طراحی سایت

یک قالب آماده که شما به منظور طراحی سایت قصد استفاده از آن را دارید، ممکن است قبلاً توسط برخی اشخاص دستکاری شده باشند. در نتیجه کدهای آن قابل اعتماد نیست و در صورت استفاده از آن، احتمال هک شدن و نابودی وب سایت شما وجود دارد. اگر وب سایت شما فروشگاهی باشد، حساسیت امر در این مورد افزایش می یابد.

  • ریسپانسیو نبودن طراحی سایت

برخی قالب های آماده، برای دستگاه هایی نظیر موبایل و تبلت ظاهر مناسبی ندارند، و افرادی که با این دستگاه ها وب سایت شما را باز می کنند با صفحه جالبی روبرو نمی شوند.

  • نداشتن پشتیبانی

طراحی سایت

در صورت استفاده از قالب آماده سایت، شما پشتیبان نخواهید داشت، و اگر مشکلی برای سایت شما پیش بیاید ممکن است به تنهایی قادر به حل آن نباشید.

  • دشواری کار با پنل مدیریتی

به احتمال زیاد کار با پنل مدیریتی سایت تا حد زیادی برای شما سخت باشد، و شما هنگام قرار دادن محتوا در سایت و به روزرسانی آن دچار درد سر می شوید.

  پکیج طراحی سایت

پیشنهاد ما مراجعه به شرکتی حرفه ای در زمینه طراحی سایت است. آن ها امنیت، سئو و پشتیبانی را روی یک سایت کاملاً ریسپانسیو به شما ارائه می دهند.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید