وبلاگ توسعه دهندگان وب https://www.sitedevelops.com/blog وبلاگ طراحی سایت Wed, 26 Sep 2018 13:21:33 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.10 طراحی سایت مزون https://www.sitedevelops.com/blog/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%b2%d9%88%d9%86/ Wed, 26 Sep 2018 13:10:43 +0000 https://www.sitedevelops.com/blog/?p=6551 طراحی سایت مزون مزون ها به طراحی سایت نیاز دارند، به این دلیل که یک مزون معمولاً در مکانی که در معرض دید عموم باشد،...

نوشته طراحی سایت مزون اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
طراحی سایت مزون

مزون ها به طراحی سایت نیاز دارند، به این دلیل که یک مزون معمولاً در مکانی که در معرض دید عموم باشد، قرار ندارد.

یک مزون در صورتی که از طراحی وب سایت برای دیده شدن استفاده نماید، می تواند در سطحی وسیع و با هزینه ای اندک تبلیغاتی دائمی داشته باشد.

داشتن این تبلیغات از جهات بسیاری برای مزون به صرفه است. به این دلیل که هر روش تبلیغاتی دیگر به صورت دائمی برای مدیریت مزون هزینه دارد. همچنین استفاده از طراحی وب سایت، یک وجهه برای آن مزون به حساب می آید.

مزایای طراحی وب سایت مزون

یک مزون در حالت عادی اگر بخواهد نمونه تمامی محصولات خود را به صورت فیزیکی در معرض دید قرار دهد، نیاز به مکانی وسیع دارد، که این مکان هزینه های بالایی می طلبد. مدیریت و کنترل آن دشوار می باشد.

طراحی سایت

در صورتی که یک مزون از وب سایت مخصوص به خود استفاده کند، می تواند تمامی اجناس خود را بدون هیچ گونه محدودیتی، در رنگ ها و مدل های متنوع به نمایش بگذارد.

در این حالت محصولات آسیب کمتری دیده و در شرایط بهتری نگهداری می شوند. و مشتری مزون برای دیدن محصولات نیازی به حضور فیزیکی نداشته و می تواند در منزل یا محل کار خود، محصولات مزون را بازدید نماید.

امکان خرید اینترنتی نیز از طریق وب سایت وجود دارد، برای این کار، وب سایت به درگاه بانک وصل شده و کاربر می تواند به صورت آنلاین وارد قسمت پرداخت شود و جنس مورد نظر خود را خریداری نماید.

در این گونه وب سایت ها به دلیل فروشگاهی بودن، امنیت وب سایت اهمیت بالایی داشته و باید روی آن حساسیت به خرج داد. همچنین سرعت نیز در وب سایت های فروشگاهی مهم است، به این دلیل که کاربر برای خرید یک محصول نیازمند این است که با سرعت بالا بتواند مراحل خرید را کامل کند.

نوشته طراحی سایت مزون اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
شرکت طراحی سایت در کرج https://www.sitedevelops.com/blog/%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%ac/ Mon, 03 Sep 2018 06:10:35 +0000 https://www.sitedevelops.com/blog/?p=6544 شرکت طراحی سایت در کرج شرکت های طراحی سایت تهران پروژه های مربوط به ایجاد وب سایت را از تمامی شهرها و استان های کشور...

نوشته شرکت طراحی سایت در کرج اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
شرکت طراحی سایت در کرج

شرکت های طراحی سایت تهران پروژه های مربوط به ایجاد وب سایت را از تمامی شهرها و استان های کشور می پذیرند. افرادی که قصد سفارش طراحی سایت را دارند باید به شرکت هایی که در این زمینه حرفه ای هستند، مراجعه نمایند.

مراحل طراحی سایت حرفه ای

در ابتدا یک شخص باید طرح مورد نظر خود برای وب سایت را تعیین کند. و یا اگر طرح خاصی مد نظرش نباشد، می تواند گرافیک وب سایت را به طراح خود سپرده و از او بخواهد که گرافیک را بر اساس سلیقه خود طراحی کند.

پس از این که طرح گرافیکی وب سایت به صورت فایل psd آماده شد، به مشتری ارائه شده و اگر مورد موافقت او قرار گرفت، مراحل پیاده سازی و کدنویسی آغاز می شود.

زمانی که کد نویسی وب سایت به پایان رسید، باید دیتاها و محتوا را درون آن قرار داد. تصاویر باید واضح، جذاب و مرتبط با موضوع وب سایت باشند.

یکی از کارهای بسیار مهمی که در سئوی وب سایت نقش زیادی دارد، تولید محتوا می باشد. به این معنا که مقالاتی راجع به موضوعات وب سایت، تهیه کرده و در آن قرار می دهند.

این کار بهتر است توسط یک کارشناس تولید محتوا که به این کار مسلط است، انجام گیرد. قرار دادن محتوا و مقالات روی وب سایت اگر به صورت منظم و زمان بندی شده انجام گیرد، تأثیر بیشتری در رتبه سایت خواهد داشت.

مقاله هایی که برای وب سایت در نظر گرفته می شوند، به هیچ عنوان نباید از وب سایت دیگری کپی شده باشند، به این دلیل که گوگل آن را تشخیص داده و رتبه سایت را منفی می کند.

مقاله ها بهتر است ترجمه منابع انگلیسی بوده و از نظر محتوایی جدید و جذاب باشند. به گونه ای که مخاطب به خود جذب کند.

نوشته شرکت طراحی سایت در کرج اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
طراحی وب سایت در اهواز https://www.sitedevelops.com/blog/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d9%88%d8%a8-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%87%d9%88%d8%a7%d8%b2/ Mon, 27 Aug 2018 11:47:56 +0000 https://www.sitedevelops.com/blog/?p=6538 طراحی وب سایت در اهواز طراحی سایت تهران سفارشات را از سراسر کشور می پذیرد. به این صورت که اگر شما در یکی از شهرستان...

نوشته طراحی وب سایت در اهواز اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
طراحی وب سایت در اهواز

طراحی سایت تهران سفارشات را از سراسر کشور می پذیرد. به این صورت که اگر شما در یکی از شهرستان های کشور عزیزمان هستید، می توانید بدون نگرانی در مورد مسافت، سفارش طراحی وب سایت خود را به یک شرکت معتبر بدهید.

مراحل طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت در مورد ظاهر و گرافیک وب سایت به شما مشاوره خواهد داد، همچنین اگر طرح خاصی مد نظر شما باشد، شرکت عیناً همان را برای شما به صورت فایل psd پیاده سازی می کند.

این فایل برای شما ارسال شده و در صورتی که مورد تأیید شما باشد، اعلام می کنید و شرکت طراحی سایت مرحله کدنویسی وب سایت شما را آغاز می کند.

طراحی سایت

ولی اگر طرح، از نظر شما تأیید شده نباشد موارد مورد نظر خود را بیان کرده و طراحان شرکت آن ها را تغییر می دهند. و این کار تا زمانی که شما طرح را تأیید کنید، ادامه می یابد.

پس از اینکه طرح توسط شما تأیید شد، تیم برنامه نویسی شرکت، کار خود را آغاز می کنند. این مرحله برای وب سایت های اختصاصی چند روز طول می کشد، پس از آن وب سایت روی دمو به شما نشان داده می شود.

شما در این حالت می تواند وب سایت خود را به طور کامل مشاهده کرده، صفحات داخلی و بخش مختلف آن را ببینید. و اگر در جایی از سایت نیاز به تغییر می بینید آن را بیان می کنید.

پس از اینکه وب سایت از همه نظر مورد قبول و رضایت شما واقع شد، سایت روی دامنه اصلی می رود. در این زمان آموزش کامل نحوه کار کردن با پنل مدیریتی به شما داده می شود. و شما می توانید کار با وب سایت خود را شروع کنید.

بخش پشتیبانی شرکت نیز شما را در کامل کردن وب سایت یاری کرده و به سوالات شما پاسخ می دهند.

نوشته طراحی وب سایت در اهواز اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
طراحی سایت در همدان https://www.sitedevelops.com/blog/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d9%87%d9%85%d8%af%d8%a7%d9%86/ Sat, 25 Aug 2018 05:38:32 +0000 https://www.sitedevelops.com/blog/?p=6531 طراحی سایت در همدان طراحی سایت اینترنتی در همه شهرها می تواند شرکت ها و افراد را در راه رسیدن به اهدافشان یاری کند. اولین...

نوشته طراحی سایت در همدان اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
طراحی سایت در همدان

طراحی سایت اینترنتی در همه شهرها می تواند شرکت ها و افراد را در راه رسیدن به اهدافشان یاری کند. اولین قدم برای داشتن وب سایت، تعیین هدف می باشد. اینکه مدیر وب سایت انتظارات خود از سایت را مشخص کرده و طبق آن ها به دنبال سفارش دادن طراحی سایت باشد.

مراحل طراحی سایت

شخصی که تمایل دارد وب سایتی برای کسب و کار خود داشته باشد، در ابتدا باید بداند که چه نوع وب سایتی با چه امکاناتی می خواهد. برخی افراد وب سایتی شبیه به یک سایت دیگر را سفارش می دهند، برخی دیگر علاقه مند به داشتن وب سایتی منحصر به فرد هستند که هیچ شباهتی به وب سایت های موجود نداشته باشد.

این گونه افراد معمولاً طرحی خاص در ذهن داشته و از طراح وب سایت خود نیز ممکن است کمی مشورت گرفته و یک گرافیک فوق العاده را پیشنهاد می دهند.

طراحی سایت

زمانی که در مورد طرح اصلی کل صفحات وب سایت به توافق رسیده و طرح های psd توسط مشتری تأیید شد، برنامه نویسان شرکت طراحی سایت به سراغ پیاده سازی طرح اولیه می روند و آن را کد نویسی می کنند. پس از اتمام کد نویسی، وب سایت روی دمو بالا می آید.

هنگامی که وب سایت توسط مشتری تست و تأیید شد، دیتاها و محتوای وب سایت روی آن قرار می گیرد. و وب سایت توسط متخصصان و پشتیبان های شرکت، تست می شود.

در صورتی که وب سایت کاملاً توسط مشتری تأیید شده و هیچ ایرادی نداشته باشد، روی دامنه اصلی می رود. در این مرحله به مشتری آموزش های لازم جهت کار با پنل مدیریتی وب سایت داده می شود.

به این ترتیب مشتری می تواند وب سایت خود را روزانه آپدیت کرده و تغییرات خود در محتوا و اطلاعات وب سایت را اعمال کند. و در هر قسمت که به سوال یا مشکلی برخورد کند می تواند به راحتی آن را با پشتیبان خود در میان گذاشته و آن را برطرف کند.

نوشته طراحی سایت در همدان اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
شرکت طراحی سایت در تبریز https://www.sitedevelops.com/blog/%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2/ Sat, 11 Aug 2018 06:51:10 +0000 https://www.sitedevelops.com/blog/?p=6526 شرکت طراحی سایت در تبریز طراحی سایت در تمامی شهرهای ایران مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفته است. به این دلیل که هر فرد یا...

نوشته شرکت طراحی سایت در تبریز اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
شرکت طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تمامی شهرهای ایران مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفته است. به این دلیل که هر فرد یا شرکت دریافته است که با داشتن یک وب سایت عالی می تواند تغییراتی در میزان سود دریافتی خود ایجاد کند.

مزایای داشتن طراحی وب سایت

داشتن وب سایتی مرتبط با شغل و کسب و کار هر شخص یا شرکت یک مزیت برای آن به حساب می آید. از جمله این مزیت ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

صرفه جویی در زمان؛ زمانی که یک شرکت یا شخص برای کسب و کار خود دارای یک وب سایت پیشرفته باشد، دیگر نیازی به صرف زمان برای انجام تبلیغات نخواهد داشت.

صرفه جویی در هزینه ها؛ درست است که طراحی سایت در ابتدا نیاز به صرف مقداری هزینه دارد، اما این هزینه پس از مدتی کوتاه جبران شده و باعث جلوگیری از صرف هزینه هایی که بابت تبلیغات و مکانی برای فروش در نظر گرفته می شود، خواهد شد.

طراحی سایت

استخدام کمتر کارمند؛ در هر شرکت چندین کارمند استخدام شده که هر کدام مسئول انجام کاری مشخص در شرکت هستند. با طراحی وب سایت حرفه ای می توان کاری کرد که وظایف برخی کارمندان از طریق سایت انجام شده و نیازی به استخدام نیرو نباشد.

وجه و اعتبار؛ شرکتی که دارای وب سایت است می تواند با اعتماد به نفس بیشتری زمان بستن قرارداد و یا آشنایی با مشتریان جدید رو به رو گردد.

افزایش فروش؛ وقتی که از طراحی یک وب سایت مدت زمان مشخصی بگذرد، این وب سایت در جستجوهای گوگل و سایر موتورهای جستجو نمایش داده می شود.

این نمایش داده شدن به معنی شانس بیشتر برای ورود کاربران است. که این کاربران ممکن است از وب سایت خریداری نمایند. البته باید از قبل روی سئوی وب سایت کار کرد تا رتبه خوبی را دریافت کند.

ایجاد برند؛ می توان از طریق یک وب سایت، محصول یا محصولاتی را به یک برند مشهور تبدیل کرد. برای این کار ضمن داشتن یک وب سایت فوق العاده، کیفیت بالای کالا نیز بسیار مهم است.

نوشته شرکت طراحی سایت در تبریز اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
روش طراحی سایت https://www.sitedevelops.com/blog/%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/ Wed, 08 Aug 2018 06:27:59 +0000 https://www.sitedevelops.com/blog/?p=6520 روش طراحی سایت از آن جا که طراحی سایت روز به روز پیشرفت بیشتری کرده و تأثیر زیادی بر کسب و کار دارد، افراد زیادی...

نوشته روش طراحی سایت اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
روش طراحی سایت

از آن جا که طراحی سایت روز به روز پیشرفت بیشتری کرده و تأثیر زیادی بر کسب و کار دارد، افراد زیادی به دنبال یادگیری آن می روند.

طراحی سایت به دو روش کلی داینامیک و استاتیک ایجاد می شود. این دو روش دارای تفاوت هایی هستند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

طراحی سایت استاتیک

در این روش از طراحی وب سایت، از هیچ سیستم مدیریت محتوایی استفاده نمی شود و در واقع دارای پنل مدیریت نیز نمی باشد. در نتیجه فردی که دانش کد نویسی نداشته باشد نمی تواند مطلبی را سایت افزوده یا از آن حذف کند.

طراحی سایت با این روش در مواردی کاربرد دارد مدیر سایت یک بار مطالب را به طراح سایت تحویل می دهد و وب سایت آماده می شود. در واقع نیازی به تغییرات مداوم و آپدیت روزانه ندارد.

و حتی اگر برخی مواقع نیاز به تغییر یا افزودن مطلبی از سایت باشد، این تغییرات را طراح سایت یا فردی که دانش کد نویسی دارد، انجام می دهد.

طراحی سایت

این گونه وب سایت ها مناسب شرکت هایی که برای اطلاع رسانی وب سایت طراحی می کنند، می باشد. همچنین باید گفت که این گونه از طراحی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد. و برای شرکت های نوپا که فقط قصد اطلاع رسانی دارند، مناسب تر است.

طراحی سایت داینامیک

این گونه وب سایت ها توسط سیستم های مدیریت محتوا ایجاد می شوند. سیستم هایی مانند وردپرس، جوملا و دروپال از محبوب ترین و پر کاربردترین این سیستم ها هستند.

این گونه وب سایت ها، هزینه بیشتری دارند. اما مدیر سایت می تواند به راحتی در آن تغییرات را انجام دهد حتی اگر با کد نویسی هیچ گونه آشنایی نداشته باشد.

در واقع طراحی استاتیک دارای پنل مدیریتی بوده و کار کردن با آن ها بسیار راحت است. این مدل طراحی، مناسب سایت های فروشگاهی و سایت هایی که مدام نیاز به تغییر دارند، می باشد.

نوشته روش طراحی سایت اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
یادگیری طراحی سایت https://www.sitedevelops.com/blog/%db%8c%d8%a7%d8%af%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/ Mon, 06 Aug 2018 09:52:21 +0000 https://www.sitedevelops.com/blog/?p=6514 یادگیری طراحی سایت طراحی سایت در بین جوانان دارای طرفداران زیادی بوده و جزء یکی از پر رونق ترین مشاغل به حساب می آید. افراد...

نوشته یادگیری طراحی سایت اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
یادگیری طراحی سایت

طراحی سایت در بین جوانان دارای طرفداران زیادی بوده و جزء یکی از پر رونق ترین مشاغل به حساب می آید. افراد زیادی به دنبال یادگیری و انجام طراحی سایت هستند، و به همین دلیل از راه های مختلف وارد این زمینه می شوند.

راه های یادگیری طراحی سایت

رایج ترین و پر طرفدارترین راه یادگیری طراحی سایت، آموزش آکادمیک از طریق مدارس و دانشگاه ها می باشد. افراد زیادی از طریق هنرستان ها رشته های کامپیوتر را انتخاب کرده و از سنین پائین تر یادگیری را آغاز می کنند. این افراد پس از پایان دوره هنرستان وارد دانشگاه شده و تحصیلات خود را در آن جا ادامه می دهند.

واحدهای تئوری و عملی که در دانشگاه ها ارائه شده و دانشجویان آن ها را می گذرانند گسترده و از تقریباً از شاخه های متعددی می باشد. می توان گفت که آموزش ها به طور عمقی و حرفه ای ارائه نمی شوند. و تنها راه را به دانشجویان نشان می دهد.

طراحی سایت

افرادی که در دانشگاه با برنامه نویسی آشنا می شوند، در صورت علاقه باید حتماً آن را بیرون از دانشگاه دنبال کرده و کامل تر کنند. و در واقع به شکلی تخصصی کار را ادامه دهند.

راه دیگر یادگیری طراحی سایت، به شکل خودخوان می باشد. به این صورت که شخص سی دی ها و کتاب های آموزشی را تهیه کرده و از طریق آن ها آموزش می بیند. و هر قسمت که نیاز توضیحات بیشتر داشته باشد از طریق سرچ در موتورهای جستجو به آن دست می یابد.

در این روش از یادگیری طراحی سایت می توان گفت که نیاز به استاد یا مربی بیشتر حس می شود. و در این صورت می توان به دوره های آموزشی مراجعه کرد.

راه دیگر، یادگیری از طریق آموزشگاه های طراحی سایت می باشد. این آموزشگاه ها به طور تخصصی در شاخه های مختلف دوره ها را برگزار می کند. در این روش، افراد به طور کامل تری آموزش می بینند و می توانند پس از دوره ها وب سایت هایی طراحی کنند.

نوشته یادگیری طراحی سایت اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
طراحی سایت مدارس https://www.sitedevelops.com/blog/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b3/ Sat, 04 Aug 2018 08:23:54 +0000 https://www.sitedevelops.com/blog/?p=6507 طراحی سایت مدارس مدارس نیز مانند سایر ارگان ها نیاز به یک وب سایت عالی دارند. مدیران مدارس می توانند به شرکت های طراحی سایت...

نوشته طراحی سایت مدارس اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
طراحی سایت مدارس

مدارس نیز مانند سایر ارگان ها نیاز به یک وب سایت عالی دارند. مدیران مدارس می توانند به شرکت های طراحی سایت مراجعه کرده و سفارش طراحی سایت خود را بدهند.

قابلیت های طراحی سایت مدارس

وب سایت های مخصوص مدارس دارای و امکانات زیادی هستند، و قابلیت انجام بسیاری کارها را به مدیر مدرسه می دهد.

همان گونه که همه ما در جریان هستیم، پیشرفت تکنولوژی و ورود انسان به دنیای اینترنت بسیار زیاد بوده است. به همین خاطر بهتر است که دانش آموزان نیز با امکانات موجود در وب سایت مدرسه خود آشنا شوند.

در این وب سایت ها می توان توضیحات کاملی راجع به مربیان و کارکنان مدرسه وارد کرده، سابقه علمی و سطح تحصیلات هر یک را عنوان کرد، تا والدین دانش آموزان با کادر مدرسه آشنا شده و آن ها را بشناسند.

از طریق سایت دانش آموزان می توانند در کلاس های فوق برنامه که توسط مدرسه برگزار می شوند، شرکت کنند. همچنین در اردوهایی که از طرف مدرسه راه اندازی می شوند، شرکت کرده و ثبت نام کنند.

دانش آموزان می توانند در وب سایت مدرسه ثبت نام کرده و پیام های اطلاع رسانی که از طرف مدیر مدرسه ارسال می شوند را دریافت نمایند.

مدیر مدرسه می تواند از بخش ها و امکانات مختلف مدرسه تصاویری تهیه کرده و در بخش گالری تصاویر وب سایت قرار دهد. در این صورت والدین می توانند راجع به محل ثبت نام فرزند خود، بهتر تصمیم گیری کنند.

طراحی سایت

در آخر هر ترم تحصیلی، می توان اسامی و عکس های دانش آموزان ممتاز را در وب سایت قرار داد، تا هم این دانش آموزان تشویق شده و هم سایر دانش آموزان به تلاش بیشتر ترغیب شوند.

مدیر مدرسه می تواند از طریق وب سایت، والدین دانش آموزان را با وضعیت تحصیلی، پیشرفت یا پسرفت او مطلع کنند.

طراحی سایت مدارس قابلیت های بیشتری نیز دارد که می توان با مراجعه به شرکت های معتبر طراحی سایت از آن ها مطلع شد.

نوشته طراحی سایت مدارس اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
طراحی سایت مشابه دیوار https://www.sitedevelops.com/blog/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d8%a8%d9%87-%d8%af%db%8c%d9%88%d8%a7%d8%b1/ Wed, 01 Aug 2018 07:06:10 +0000 https://www.sitedevelops.com/blog/?p=6502 طراحی سایت مشابه دیوار در چند سال اخیر به دلیل استقبال زیاد مردم از سایت دیوار، افراد زیادی تمایل به طراحی سایت مشابه دیوار پیدا...

نوشته طراحی سایت مشابه دیوار اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
طراحی سایت مشابه دیوار

در چند سال اخیر به دلیل استقبال زیاد مردم از سایت دیوار، افراد زیادی تمایل به طراحی سایت مشابه دیوار پیدا کرده اند. و بسیاری از سفارشات داده شده به شرکت های طراحی سایت در این مورد می باشد.

در ابتدا باید این وب سایت را به خوبی بررسی کرده و دلیل موفقیت و شهرت آن را دانست. باید بدانیم صرف داشتن یک طراحی سایت نمی تواند شهرت و محبوبیت را ایجاد کند.

ویژگی های طراحی سایت مشابه دیوار

نکته اول که باید به آن دقت کنیم این است که این وب سایت گرافیکی کاربر پسند دارد و هر شخصی به محض ورود می تواند وارد قسمت مورد نظر خود شود و دسترسی آسانی به کالای خاصی داشته باشد.

دسته بندی و فیلترینگ محصولات در این وب سایت به خوبی انجام شده است. و کاربر امکان این را دارد که جستجو را بر اساس نوع کالا، شهر، قیمت و … انجام دهد.

طراحی سایت

قابلیت دیگر سایت، امکان قرار دادن تصویر و گالری عکس برای هر محصول می باشد. همچنین هر کاربر می تواند با صاحب کالا به صورت آنلاین چت کند.

این وب سایت روی موبایل ظاهر و گرافیک بسیار خوبی داشته و کاربر می تواند به راحتی با آن کار کند. این ویژگی باعث می شود تا کاربرانی که با موبایل وارد می شوند از آن راضی باشند.

در این وب سایت نیازی نیست که کاربر برای قرار دادن آگهی در وب سایت حتما در آن عضو شود. می تواند به محض ورود تبلیغ کالا یا خدمات خود را قرار دهد.

هر کاربر می تواند بدون پرداخت وجه آگهی خود را درج کند که این عامل، در محبوبیت آن بسیار نقش داشته است.

سرعت بالای این وب سایت باعث می شود تا کاربر با رضایتمندی بیشتری از سایت استفاده کند. و به سرعت به مورد مدنظر خود دسترسی پیدا کند.

برای طراحی سایت مشابه دیوار کافی است به یک شرکت حرفه ای مراجعه کرده و با آن ها قرارداد ببندید.

نوشته طراحی سایت مشابه دیوار اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
پکیج طراحی سایت https://www.sitedevelops.com/blog/%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/ Mon, 30 Jul 2018 08:00:57 +0000 https://www.sitedevelops.com/blog/?p=6490 پکیج طراحی سایت شرکت های طراحی سایت حرفه ای معمولاً دارای پکیج هایی هستند که خدمات خود را در قالب آن ها ارائه می دهند....

نوشته پکیج طراحی سایت اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>
پکیج طراحی سایت

شرکت های طراحی سایت حرفه ای معمولاً دارای پکیج هایی هستند که خدمات خود را در قالب آن ها ارائه می دهند. در ادامه به شرح این پکیج ها می پردازیم.

طراحی سایت شرکتی

یکی از پکیج ها بسیار مهم و کاربردی، طراحی سایت شرکتی می باشد، این پکیج برای تمامی شرکت ها که قصد معرفی و تبلیغ خود را دارند، مناسب می باشد. این پکیج دارای هاست، دامنه، پشتیبانی رایگان و ضمانت تا یک سال می باشد.

در این گونه وب سایت ها گرافیک مطابق با سلیقه مشتری طراحی شده و وب سایت با بهترین سرعت و کارآیی تحویل داده می شود.

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی

این پکیج مخصوص اشخاص یا شرکت هایی است که قصد فروش محصولات خود را به صورت اینترنتی دارند. این وب سایت ها باید به درگاه بانک متصل شده و دارای امنیت بالایی باشند. قابلیت دسته بندی و فیلتر کردن محصولات نیز از دیگر خصوصیات این وب سایت ها به شمار می رود.

طراحی وب سایت شخصی

افرادی هستند که تمایل دارند وب سایتی مخصوص به خود داشته باشند و در آن روزمه خود، مهارت های و تصاویر خود را قرار دهند. افرادی همانند اساتید دانشگاه، مربیان و افراد هنرمند جزء بیشترین اشخاصی هستند که طراحی وب سایت را سفارش می دهند.

در این گونه وب سایت ها قابلیت فروش فایل یا محصولات نیز وجود دارد. و شخص می تواند آثار هنری خود، فایل های آموزشی و یا محصولات دیگری را به فروش برساند.

طراحی سایت ارزان

شرکت های حرفه ای دارای پکیج طراحی سایت ارزان نیز می باشند، این دسته از وب سایت ها مخصوص اشخاص یا شرکت هایی می باشد که کسب و کار خود را به تازگی شروع کرده و قادر به هزینه کردن مبالغ زیادی نستند. این وب سایت ها دارای کیفیت و کارآیی بالایی بوده و فقط از لحاظ خدمات، نسبت به طراحی های اختصاصی امکانات کمتری دارند.

نوشته پکیج طراحی سایت اولین بار در وبلاگ توسعه دهندگان وب. پدیدار شد.

]]>