طراحی سایت

اطلاعاتی که شما باید درباره ساخت سایت بدانید.

اطلاعاتی که شما باید درباره ساخت سایت بدانید.

کسانی هستند که می گویند ما شرکت کوچکی با یک بودجه محدود داریم, می تونیم یک طراحی سایت ایجاد کنید که ارزان و قابل حمل با ویژگی های عالی باشد؟  در جواب این دوستان باید بگویی بله. بسیاری از مردم فکر می کنند هزینه ساخت یک وب سایت بسیار زیاد است  اما این یک باور اشتباهی است. بسیاری از طراحان سایت هستند که برای شرکت هایی با کسب و کارهای کوچک کار می کنند. در متن زیر فرآیند کار آنها کمی توضیح می دهیم

مرحله اول انتخاب برنامه و حوزه فعالیت

اگر شما قبلا یک دامنه داشته اید می توانید آن را انتقال دهید و در صورتی که دامنه ندارید طراحان سایت می توانند به شما کمک کنند تا دامنه را خریداری کنید.

مرحله دوم وب سایت خود را با سازنده وب سایت ایجاد کنید

طراحان سایت صدها قالب وب سایت دارند که شامل صفحات وب طراحی شده برای صنایع مختلف هستند که شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. اکثر قالب های امروزی مناسب برای تلفن همراه و یا تبلت و دیگر دستگاه ها می باشند به این معنا که مشتریان شما دیگر روی برای دیدن مطالب, نیازی به زوم کردم مطالب  در تلفن هاس هوشمند و رایانه های لوخی خود ندارند و مطالب شما بسیار کاربرپسند خواهد بود.

  طراحی وب سایت در اهواز

مرحله سوم از برنامه های وب برای بازدید کننده ها استفاده کنید

با استفاده از برنامه های وب طراحان شما می توانید به تمام رسانه های اجتماعی متصل شوید یا گالری تصاویر برای وب سایت خود استفاده کنید تا کاربر بتواند تصاویر یا ویدئو های وب سایت شما را تماشا کند یا آنها را در سیستم خود ذخیره کند. همچنین می توانید اجازه دهید مشتریان از محصولات شما خریداری کنند و به صورت آنلاین پرداخت خود را انجام دهند و مطالب وب سایت شما را بخوانند و غیره.

برای بعضی از کاربران سوال است که  به تجربه قبلی یا تخصص خاصی نیاز است؟

خیر با سازنده های وب سای شما برای ایجاد وب سایت خود نیازی به html,css, php, java, jQuery یا هر نوع زبان برنامه نویسی نخواهی داشت. در واقع سازندگان وب سایت در تلاشند که شما را هدایت کنند و اگر نیاز به آموزش داشته باشید آموزش را به صورت گام به گام برای شما انجام می دهند. که این آموزش می تواند شامل تغییر قلم یا سایر وظایف غالب بندی باشد.

ساخت یک وب سلیت حرفه ای خیلی ساده نیست چون باید از استانداردهای خاصی پیروی کند.

هنگامی که شما وب سایت خود را با سازنده وب سایت خود ایجاد می کنید، می توانید ایمنی و امنیت بی نظیری را انتظار داشته باشید. وب سایت شما برای بازدیدکنندگان امن خواهد بود و اطلاعات و نرم افزار شما در برابر هکرها و انواع دیگر از دست دادن اطلاعات محافظت خواهد شد. علاوه بر این، هنگام استفاده از سازنده وب سایت، شما همچنین از ویروس ها، نرم افزارهای مخرب و سایر تهدیدات محافظت می کنید.

  شرکت طراحي سايت در گرگان

 

و در آخر

شما برای داشتن طراحی سایت خود نیاز به پرداختن هزینه بالایی ندارید.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید