چگونه می توان یک وب سایت کوچک تجاری را در 6 مرحله ساده ایجاد کرد؟

اگر تا به حال طراحی سایت نکرده اید پنج مرحله زیر را دنبال کنید تا بتوانید وب سایت کسب و کار یا تجاری خود را اجرا کنید.
 

simple-website

simple-website

مرحله 1 : نام دامنه وب سایت کسب و کار کوچک خود را انتخاب و ثبت کنید.

اولین گام این است که تصمیم بگیرید که چه نامی به وب سایت خود بدهید مثلا www.google.com
ابتدا باید بررسی کنید و ببینید که نام تجاری شما در دسترس است یا نه. برای پیدا کردن آن به ابزار جستجوی دامنه نیاز دارید اگر ثبت شد که دامنه ای وجود نداشته و اگر پیامی برای شما آمد که دامنه برای ثبت نام در دسترس نیست شما باید نام دیگری برای سایت خود انتخاب کنید.

اگر نام تجاری .com در دسترس باشد از آن برای وب سایت خود استفاده کنید در غیر این صورت می توانید از .info یا .net استفاده کنید و آنرا جایگزین .com کنید.

مرحله 2 : انتخاب کدام پلتفرم و میزبان برای شما مناسب است

هنگامی که یک دامنه را انتخاب کردید قدم بعدی این است که تصمیم بگیرید که کدام وب سایت را میزبانی کنید. میزبان خدماتی است که در واقع وب سایت شما را ذخیره می کند و آن را به بازدیدکنندگان ارسال می کند.

  فرم ها در HTML قسمت اول

مرحله 3: ایجاد یک وب سایت با استفاده از ورد پرس

simple-website

simple-website

اگر شما می خواهید وب سایت تان کمی با تکنولوژی مطابقت داشته باشد و قابلیت های نامحدود داشته باشد وردپرس انتخاب مناسبی است.
به یاد داشته باشید وردپرس یک سازنده وب سایت متوسط است. شما به هیچ وجه نیازی به دانش برنامه نویسی نخواهید داشت و فقط با کشیدن و رها کردن عناصر وب سایت خود را تغییر می دهید.

مرحله 4: محتوای وب سایت خود را به صورت خلاصه شرح دهید.

اکنون که می دانید از کدام پلتفرم می خواهید استفاده کنید وقت آن است که بگویید سایت شما چه می گوید. ممکن است این مرحله کمی دشوار باشد و یکی از دلایل کنار گذاشتن وب سایت صاحبان کسب و کار باشد. ولی خب خوب این است که مجبور نیستید زیاد صحبت کنید چون سایت های کسب و کار خیلی ساده هستند و فقط با تنها چند جمله و یک فرم و دکمه ارسال تکمیل می شوند.
وب سایت های کسب و کار یا تجاری شامل 4 منوی اصلی می شوند.
صفحه اصلی – صفحه محصولات و خدمات – صفحه درباره ی ما – صفحه ارتباط با ما

 

مرحله 5: تصمیم گیری در لوگو

رنگ قلم ،و سبک لوگو شما بر طراحی وب سایت شما تاثیر می گذارد. اگر شما قبلا در جهان آفلاین یک آرم داشته اید می توانید آنرا کامل کنید و آن را دیجیتالی کنید مثلا با یک اسکنر قوی که از وضوح بالایی برخوردار است آن را اسکن کنید ولی اگر قبلا لوگو نداشته اید می خواهید آن را طراحی کنید از دو روش می توانید استفاده کنید :
1- خودتان انجام دهید
2- از سایت های معتبر استفاده کنید

  طراحی سایت دیجی کالا

مرحله 6 : طراحی وب سایت شما

اکنون که تمام قطعات را برای طراحی وب سایت کسب و کار کوچک خود آماده کرده اید، وقت آن است که تمام آنها را به یک وب سایت زیبا تبدیل کنید و آن را ارائه دهید.

اگر زمان ایجاد یک وب سایت را نداشتید یا اگر می خواهید طراحی منحصر به فرد داشته باشید، روش های مختلفی برای استخدام یک متخصص وجود دارد که با استخدام متخصص می توانید وب سایت خود را طراحی کنید.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید