امنیت وردپرس: مهمترین پلاگین های امنیتی

به عنوان یک پروژه که در ابتدا به عنوان یک وبلاگ آغاز شد، وردپرس در حال حاضر در 51 زبان موجود است و از نوامبر 2015 نسخه فعلی آن بیش از 27 میلیون بار دانلود شده است. این فقط تجارت های کوچک و متوسط ​​نیست که می تواند در این سیستم مدیریت محتوا یافت شود (CMS) ، بلکه بسیاری از بازیکنان مانند نیویورک تایمز،  LinkedIn و CNN از این فناوری استفاده می کنند. تعدادی از پلاگین ها، تم ها و ویجت ها فقط به همان اندازه خصوصی هستند که برای کاربران مهم است. بیش از 30000 پلاگین قابل دانلود وجود دارد که طراحان می توانند از بین آنها پلاگین موذد نظر خود را انتخاب می کنند و این تعداد روز به روز افزایش می یابد. علاوه بر ابزارهای محبوب SEO ، افزونه های امنیتی متعددی نیز وجود دارد که امنیت وردپرس را به شدت افزایش می دهد. از آنجا که سیستم مدیریت محتوا بسیار ساده است، می تواند به این معنی باشد که دسترسی هکرها نسبتا آسان است و بنابراین، به عنوان مدیر، مسئولیت تضمین امنیت سیستم با شما است. شما می توانید امنیت وب سایت خود را با پلاگین های امنیتی وردپرس بالا ببرید.

پلاگین ها در برابر بدافزارها (malware) و هرزنامه (spam)

شما از رایانه خود را با نرم افزار ضد ویروس محافظت می کنید، بنابراین بهتر است همانطور که از رایانه خود محافظت می کنید از پروژه وب سایت خود نیز محافظت کنید، که این کار می تواند با نصب پلاگین های امنیتی وردپرس انجام شود. اگر یک مزاحم کشف یا کشف نشده باشد، می تواند منجر به کاهش شدید ترافیک وب سایت شود. موتورهای جستجو مانند گوگل، طراحی سایت های آلوده را شناسایی می کنند و پیام هشدار دهنده ای برای کاربر ارسال می کنند و حتی مانع نمایش سایت در روزهای آینده می شود.

ویژگی SiteLock به طور فعال در برابر بدافزارها و دسترسی غیر مجاز محافظت می کند. این قابلیت میزبانی وردپرس اجازه می دهد تا 500 زیر صفحه برای هر نقص امنیتی اسکن شود. پلاگین های امنیتی وردپرس زیر حفاظت بیشتری را ارائه می دهند:

پلاگین Anti-malware security برای بدافزارها و ویروس هاست. در مرحله بعد از نصب افزونه به کاربر کمک می کند تا هر گونه آثار مخرب را حذف کند. پلاگین آنتی ویروس به همین شیوه کار می کند زیرا از نرم افزارهای مخرب و هرزنامه ها پشتیبانی می کند و بنابراین وردپرس را امن تر می کند.  AntiVirus نقض های امنیتی را شناسایی می کند و در برابر هر گونه تلاش احتمالی برای بهره برداری از این ضعف محافظت می کند. به عنوان یک مدیر شما همچنین می توانید از این افزونه برای انجام اسکن و گزارش های منظم استفاده کنید. همچنین ممکن است بدافزار پیدا نشود که در این صورت پلاگین از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد. علاوه بر این می توانید یک لیست سفید ایجاد کنید که فهرستی از افراد و موسساتی است که به آن اعتماد دارید. یکی دیگر از پلاگین های مفید، Bad Behavior است، که مانع از ارسال هرزنامه در نظرات و یا دفترچه مهمان با مسدود کردن هرزنامه ها می شود (قبل از اینکه آنها بتوانند عمل کنند).

  بهترین مکان برای لینک بیلدینگ

پلاگین برای حداکثر امنیت ورود

اهمیت گذرواژه ایمن اغلب دست کم گرفته شده است. کاربران باید به طور مداوم به راهنمایی های امنیتی رمز عبور وردپرس و همچنین استفاده از حفاظت اضافی که افزونه ها ارائه می دهند مراجعه کنند. پلاگین تلاش محدود ورود به سیستم یک ابزار مفید در برابر حملات هک است که به عنوان به اصطلاح حملات نیروهای بیهوده طبقه بندی می شوند. این جایی است که هکرها سعی می کنند اطلاعات ورود کاربر را با ترکیب گذرواژه های رایج با نام کاربری رمزگشایی کنند. اگر آنها موفق باشند، می توانند داده ها را کپی کنند یا تغییرات غیر مجاز را به کد منبع تغییر دهند. در طی تلاش هک هزاران کلمه عبور در هر دقیقه وارد سیستم می شوند. اگر تنظیمات افزونه Login Limit را تنظیم کنید تا پس از چهار تلاش شکست خورده برای ورود سایت غیرفعال می شود، بنابراین هکرها تلاش برای ورود به سیستم را کمتر خواهند کرد.

از آنجا که افزونه آدرس IP هر تلاش برای ورود به سیستم را ثبت می کند، خود مدیر مشکل ورود به سیستم را ندارد. بسیاری از راه حل های همه در یک سیستم فایروال را به عنوان یک ویژگی حق بیمه ارائه می دهند که از حملات خشونت آمیز محافظت می کند و شما را با بالاترین امنیت وردپرس محافظت می کند.

نصب یک پلاگین با رمز دوم

پلاگین WP Secure Login این امکان را برای محافظت از حساب حتی با رمز دوم ایجاد می کند. رمز عبور اضافی فقط در برنامه Google قابل دسترسی است و به طور مرتب تمدید می شود. پلاگین تأیید هویت دو عامل با روش مشابه کار می کند، و اجازه می دهد تا کاربر با استفاده از نام کاربری و رمز عبور دوم وارد شود.

  طراحی سایت ورزشی

پلاگین های all-in-one  به عنوان راه حل برای امنیت وردپرس

all-in-one   راه حل ترکیب ویژگی های امنیتی مختلف به عنوان یک پلاگین امنیتی وردپرس است. هدف این است که جلوگیری از نقض امنیت و بسته شدن هر گونه موارد گذشته را داشته باشد. مزیت این افزونه های all-in-one  مانند iThemes Security، این است که آنها برای کاربران با تجربه نسبتا کم مناسب هستند. ویژگی های اساسی فقط نیاز به دانش اساسی دارند، مانند پلاگین  Acunetix WP Security، که توسط کاربران نصب می شود. این پلاگین برای هر گونه تهدید امنیتی بالقوه وب سایت را اسکن می کند. همچنین با شناسایی مشکل، کاربر نیز از اینکه چه اقداماتی باید انجام شود و چه ابزارهایی برای حل مشکل مورد نیاز است مطلع می شود.

این پلاگین ها همچنین با ویژگی های اضافی همراه هستند که می توانند توسط کاربران با تجربه تر به عنوان ابزار مناسب استفاده شوند. پلاگین Acunetix WP Security نیز یک ژنراتور رمز عبور و همچنین یک ابزار بانک اطلاعاتی خاص را ارائه می دهد. پلاگین BulletProof Security  از حملات خاص مانند XSS ، RFI، CRLF، CSRF، Base64، Injection Code  و  SQL محافظت می کند. همچنین فایل های مهم فایل منبع به طور خاص محافظت می شوند.

پلاگین های امنیتی وردپرس برای به روز رسانی های منظم

هر افزونه اضافی افزونه وردپرس و همچنین سایر برنامه های افزودنی طراحی سایت می تواند توسط کاربر نصب شود. فقط مطمئن شوید که از منابع قابل اعتماد استفاده کنید و مطمئن شوید که آنها با استفاده از افزونه هایی مانند WP Update Notifier به روز می شوند. نقص های امنیتی خالص در مسیرهای خود یافت می شود و متوقف می شود، اما اگر پلاگین ها به روز باشند، اتفاقی نمی افتد Update Notifier.  یک پلاگین امنیتی در معنای سنتی نیست، اما در دراز مدت، پلاگین ها، تم ها و دیگر برنامه های موجود را در حال حاضر و مطمئن ترین نسخه ها را فراهم می کند.

ساخت وردپرس با امنیت

اگر می خواهید وضعیت امنیتی وب سایت خود را کنترل کنید،  Security Ninjaتوصیه می شود. این پلاگین به شما اجازه می دهد تا حدود 30 آزمایش در وب سایت خود انجام دهید. مناطق ضعیف می توانند شناسایی شده و به سرعت به لطف افزونه ثابت شوند.

به وبلاگ توسعه دهندگان وب خوش آمدید .

سعی کرده ایم در این وبلاگ مقالات مفید در زمینه طراحی سایت برای شما تهیه کنیم لطفا با کامنت های خوب خود ما را همراهی کنید