طراحی سایت ارزان قیمت

نويسنده:
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲

طراحی وب سایت ارزان قیمت

ما متخصص در طراحی وب سایت ارزان برای کسب و کار های کوچک هستیم، چرا این را می گوییم چون کسب و کارهای کوچک می توانند در کنار هم ستون اصلی اقتصادی یک جامعه شوند. اغلب شرکت های کوچک در تلاش با رقبای بزرگ هستند. کسب و کارهای بزرگ به طور کلی دسترسی به بودجه بزرگی در بازاریابی دیجیتالی دارند. لوکس ترین شرکت های کوچک هم نمی توانند هزینه زیادی انجام دهند.

ماموریت ما این است که به کسب و کارهای کوچک کمک کنیم تا بتوانند در برابر کسب و کارهای بزرگ رقابت کنند. با هزینه ای پایین طراحی سایت ارزان و مدرن و با استراتژی بازاریابی که پاسخگویی برای کسب و کارهای کوچک باشد. با طراحی سایت ارزان ما به کسب و کارهای کوچک کمک می کنیم تا بتوانند در دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی موفق بزرگتر شوند.

از آنجایی که ما نمایندگی دامنه بین المللی هستیم می توانیم با کمترین هزینه دامنه وفضای میزبانی مقرون به صرفه ای را برای شما تهیه کنیم. ما چشم انداز خود را برای حمایت از کسب وکارهای کوچک قرار داده ایم. حقیقت این است که صرف پول بیشتر در ارتقا طراحی سایت لزوماً به معنای نتایج بهتر نیست. رویکرد ما این است که با شما همکاری کنیم تا بهترین نتیجه و یک طراحی سایت موفق را برای شما به دست آوریم این در حالی است که کمترین پول را صرف طراحی کنید.

طراحی سایت ارزان قیمت

طراحی سایت ارزان قیمت

طراحی سایت ارزان و حرفه ای

اکثر کسب و کارهای کوچک دارای بودجه بازاریابی زیادی نیستند. ما به عنوان کارشناس طراحی وب سایت کسب و کارهای کوچک شما را درک می کنیم. به همین دلیل بسته های طراحی سایت ارزان و مقرون به صرفه ای را برای کسب و کار های کوچک در نظر گرفته ایم.

در عصر ارتباطات دیجیتالی ، هزینه یابی بهترین نوع ترویج کسب و کار کوچک شما داشتن یک طراحی سایت حرفه ای است که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد تا بتوانید در بازار رقابت ایستادگی داشته باشید. برای ایستادن در بازار رقابت بیزنس شما نیاز به هویت بصری جذابی است تا در راستای نیاز کسب و کار شما باشد. تیم ما طراحی سایت خود را متمایز از دیگران نموده است هدف ما رضایت کاربران است با یک نتیجه عالی وب سایت مقرون به صرفه خود را طراحی کنید علاوه بر این در استراتژی بازاریابی هم به شما کمک خواهیم کرد.

دیجیتالی مارکتینگ ارزان

ما طیف گسترده ای از راه حل های دیجیتال مارکتینگ ارزان را به شما ارائه می دهیم. در ادامه اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار می دهیم.

سئو

بهینه سازی موتور جستجو یا جستجوگرها می تواند یکی از استراتژی های بازاریابی دیجیتالی با ارزش و موثر برای وب سایت شما باشد. سئو SEO با تبلیغات کلیکی PPC متفاوت است. طراحی سایت سئو بیس ما می تواند کمک قابل ملاحظه ای را در نتایج جستجو برای شما داشته باشد بدون این که هزینه ای پرداخت کنید. سئو داخلی شما در زمان طراحی انجام می گردد این امر کمک زیادی برای نتایج خوب در رتبه های جستجوی برای شما خواهد داشت.

بهینه سازی سرعت وب سایت

امروزه سئو تعریف ساده ای ندارد که منوط به کلمات کلیدی باشد و همچنین به کلمات کلیدی خلاصه نمی شود. . مطمئناً، عوامل دیگری در سئو سایت دخیل هستند که باید آنها را در نظر بگیرید. اما این را هم باید به شما بگوییم هنوز دستورالعمل های برای استراتژی موفقیت آمیز برای سئو وجود دارد که به سئوی سایت کمک می کند. به عنوان مثال گوگل در حال حاضر به وب سایت هایی که سریعا بارگذاری می شود توجه خاصی دارد و به آنها پاداش می دهد و نتایج خوبی را در موتور جستجو برای آنها رقم می زند و اما وب سایت هایی که سرعت پایینی بارگذاری می شوند با موقعیت SERP پایین تر جریمه می کند. به همین دلیل ما سرعت بالایی در بارگذاری وب سایت به شما تضمین می دهیم.

رسانه های اجتماعی

بسته به طبیعت کسب و کار شما ممکن است نیاز به حضور در شبکه ها و رسانه های اجتماعی داشته باشید. ما به شما خواهیم گفت که وقت خود را در رسانه های بگذارید یا نه! اگر شما نیاز به چند رسانه اجتماعی داشته باشید تیم ما برای شما اکانت های آنها را ایجاد خواهد کرد. اغلب بیزنس های کوچک به فیس بوک، توییتر ، لینکدین ، اینستاگرام و… توصیه می کنیم.

مدیریت دارایی دیجیتالی

بسیاری از صاحبان کسب و کارها کوچک یا وقت ندارند یا این که تخصص لازم را ندارند تا دارای های دیجیتالی خود ار مدیریت کنند. به عبارت ساده دارایی های دیجیتالی همه کانال های ارتباطی آنلاین در کسب و کار آنها است. نمونه های دارایی دیجیتالی عبارتند از :

 • سایت اینترنتی
 • فروشگاه های تجارت الکترونیک
 • رسانه های اجتماعی
 • ایمیل مارکتینگ

هدایت کسب و کار شما

ما در طراحی وب سایت مقرو به صرفه برای کسب و کارهای کوچک تخصص داریم. ارائه خدمات ما می تواند برای کسب و کارهای کوچک نتایج خوبی را تولید کند. تیم ما قبل از این که به خلاقیت برای وب سایت شما داشته باشد. نیازهای کسب و کار شما را روشن می کنیم در ابتدا نیازهای کلیدی عملکرد سایت را کشف می کنیم به عنوان مثال این نیازهای کلیدی عبارتند از :

 • بهبود در نام تجاری شرکت شما
 • پیدا کردن مشتریان جدید
 • فروش محصولات و خدمات بیشتر
 • افزایش درآمد فروش
 • افزایش سودآوری شرکت شما
 • رسیدن به بازارهای منطقه ای جدید
 • راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیکی

طراحی سایت ارزان و ریسپانسیو + هزینه طراحی سایت ارزان 

طرح های وب سایت کسب و کار مقرون به صرفه و ارزان همگی ریسپانسیو هستند این بدان معناست که محتوای وب سایت شما به صورت خودکار در دستگاه مرورگر بازدید کننده شما تنظیم می شود. از این رو وب سایت ریسپانسیو شما فوق العاده خواهد بود در همه دیوایس ها این قابلیت اجرایی است.

ما وب سایت های شما با کدهای تمیز ایجاد می کنیم و همچنین قالب های آنها قابل توسعه هستند. علاوه بر اینها تمیز بودن کدها در بهینه سازی سایت بسیار مهم است. برنامه نویسی با کیفیت پایین می تواند اشتباهاتی در صفحات سایت شما به وجود آورد تا سرعت بارگذاری شما کند شود. آیا می دانستید گوگل در حال حاضر سایت های که سرعت پایینی دارند برای آنها مجازاتی در نظر می گیرد؟ زیرا آنها کیفیت پایین تری را ارائه می دهند.